zdrowe odżywianie jest łatwiejsze niż myślisz

O mnie

O mnie

 

Cześć nazywam się Angelika Skowron. Jestem dyplomowanym dietetykiem i technologiem żywności. Codziennie przekonuje, że zdrowe odżywianie może zdziałać cuda.

W swojej pracy szczególnie cenie sobie indywidualne podejście. Dlatego przed przygotowaniem planu diety przeprowadzam dokładny wywiad żywieniowy. Dzięki temu mogę  idealnie dopasować jadłospis do:

 • twojego stanu zdrowia,
 • rytmu dnia,
 • stopnia trudności przygotowania posiłków,
 • preferencji smakowych.

Zawsze pytam o Twoje ulubione smaki i jeśli to tylko możliwe, uwzględniam je w planie żywieniowym.

Kochasz naleśniki? Nie ma problemu, postaram się, aby były one obecne w twojej codziennej diecie.

Nie możesz obyć się bez słodyczy? Nie martw się, popracujemy nad  tym, aby je ograniczyć. Doradzę Ci jak można uwzględnić je od czasu do czasu w Twojej diecie i zaproponuje Ci zdrowsze wersje lubianych smakołyków!

Jadłospis ma być dla Ciebie, a nie dla mnie.  Dbam o to, aby dieta była w 100% dostosowana do twoich potrzeb, bo tylko taką będziesz w stanie utrzymać przez całe życie.

 

Co mówią o mnie moi podopieczni?

Zaufała mi już spora grupa osób. Moi podopieczni najczęściej chwalą mnie za to, że jadłospis jest w 100% dostosowany do ich potrzeb, posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu, a składniki łatwo dostępne. Nie czują się jakby byli na diecie. Wdrażają posiłki z jadłospisu całej rodzinie. Poprawiają przy tym swoje zdrowie, odczuwają napływ energii i lepiej się wysypiają.

 

Poznaj moje wykształcenie 🙂

Wiedzę zdobyłam na  na kierunku „Technologia Żywności i Żywienie Człowieka” na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, a następnie na kierunku „Dietetyka” na WSIZ w Rzeszowie. 

Od 2017 roku  prowadzę stacjonarny gabinet dietetyczny BE HEALTHY w Kolbuszowej. Pracuję również online w Centrum Respo. W 2020 roku zostałam „Specjalistą przyjaznym insulinoopornym” oraz edukatorem cukrzycy.

Aby być na bieżąco wciąż biorę udział w  konferencjach naukowych i specjalistycznych szkoleniach. Do projektowania zaleceń  planu żywieniowego korzystam tylko z literatury naukowej i aktualnych badań naukowych.

 

Jak wygląda współpraca ze mną?

Zmiana nawyków żywieniowych to długotrwały proces, w którym występują wzloty i upadki. Dlatego proponuje Ci nie tylko jednorazową dietę, ale także współpracę długoterminową, w której przez cały czas pomagam Ci efektywnie dojść do celu poprzez stałe wsparcie i motywację 🙂

Zakochaj się w procesie, a nie tylko w końcowym produkcie twoich starań!

 

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

Dzięki współpracy ze mną:

 • nauczysz się odżywiać pod swoją jednostkę chorobową;
 • będziesz gotować zdrowo, smacznie i szybko;
 • zmienisz nawyki żywieniowe na stałe;
 • schudniesz bez efektu jo-jo;
 • poprawisz swój stan zdrowia;
 • poczujesz się lepiej we własnym ciele;
 • będziesz miał więcej energii;
 • nie będziesz wydawał w sklepie dużych pieniędzy na jedzenie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości czy pytania pisz!

 

 

Odpowiem na wszystkie twoje pytania i rozwieje wątpliwości!

 

TAK O MNIE MÓWIĄ

No Title

Rated 5,0 out of 5
25 września, 2023

Polecam każdemu współpracę z Panią Angeliką. Próbowałam wcześniej współpracy z innym gabinetem dietetycznym ale niestety to nie było to. Po rozmowach z p. Angeliką wiem już co dotychczas robiłam źle i w jaki sposób powinnam podejść do zmiany nawyków żywieniowych, żeby były one trwałe a nie tylko na czas trwania diety. Moja praca nadal trwa, ale mam nadzieję, że powoli uda mi się osiągnąć zamierzony cel a szybkie i pyszne przepisy od p. Angeliki codziennie mnie do niego przybliżają:)

Avatar for Patrycja
Patrycja

No Title

Rated 5,0 out of 5
31 marca, 2023

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt. Dzięki Pani Angelice i jej opracowaniu diety, moja choroba się wycofała, a waga znacząco spadła. Bardzo polecam i dziękuję.

Avatar for DanutaR.
DanutaR.

No Title

Rated 5,0 out of 5
15 marca, 2023

Całym sercem polecam usługi Pani dietetyk Angeliki. Ułożyła dla mnie super smaczną dietę zdrowotną, gdzie inni dietetycy nie chcieli się podjąć ułożenia takiej diety. Pani Angelika przeprowadziła szczegółowy wywiad, ma naprawdę indywidualne podejście. Odpowiada na każde pytanie, szybko reaguje, gdy jakiś posiłek mi nie odpowiada, dobiera suplementacje, uwzględnia preferencje żywieniowe nawet przy bardzo restrykcyjnej diecie. Sama dieta super ułożona, proste posiłki, które szybko można przygotować.

Avatar for Sylwia
Sylwia

Pakiet kompleksowej opieki dietetycznej

Rated 5,0 out of 5
15 marca, 2023

Kiedy postanowiłam wreszcie raz a porządnie zmienić swoje nawyki żywieniowe a przy tym schudnąć, zaczęłam poszukiwać dobrego dietetyka. Na podstawie bardzo pozytywnych opinii na temat Pani Angeliki Skowron, zdecydowałam się na pakiet kompleksowej opieki dietetycznej i absolutnie nie żałuję. Jestem po ponad miesięcznej diecie i już widzę rezultaty , nie tylko w mniejszej ilości kilogramów ale też w ogólnym samopoczuciu, większej ilości energii, podejściu do jedzenia.

Jadłospis który otrzymałam od P. Angeliki został ułożony według moich preferencji. Posiłki są łatwe do przygotowania, bardzo smaczne.

Bardzo szczerze polecam wszystkim osobom, które wiele razy próbowały się odchudzać a im nie wychodziło i miały wrażenie ze cały czas jedzą to samo. Tym razem jest inaczej!

Polecam BE HEALTHY – gabinet dietetyczny, Angelika Skowron – pełen profesjonalizm 🙂

Avatar for Justyna
Justyna

Polecam 🙂

Rated 5,0 out of 5
14 marca, 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Angeliką. Bardzo miła Pani, z którą łatwo się skontaktować. Ciekawe pomysły dań przy cukrzycy, szybkie w przygotowaniu i przepyszne. I najważniejsze, że widać efekty pracy 🙂 Szczerze polecam!

Avatar for Eliza
Eliza