zdrowe odżywianie jest łatwiejsze niż myślisz

0
O mnie

O mnie

 

Cześć nazywam się Angelika Skowron. Jestem dyplomowanym dietetykiem i technologiem żywności. Codziennie przekonuje, że zdrowe odżywianie może zdziałać cuda.

W swojej pracy szczególnie cenie sobie indywidualne podejście. Dlatego przed przygotowaniem planu diety przeprowadzam dokładny wywiad żywieniowy. Dzięki temu mogę  idealnie dopasować jadłospis do:

 • twojego stanu zdrowia,
 • rytmu dnia,
 • stopnia trudności przygotowania posiłków,
 • preferencji smakowych.

Zawsze pytam o Twoje ulubione smaki i jeśli to tylko możliwe, uwzględniam je w planie żywieniowym.

Kochasz naleśniki? Nie ma problemu, postaram się, aby były one obecne w twojej codziennej diecie.

Nie możesz obyć się bez słodyczy? Nie martw się, popracujemy nad  tym, aby je ograniczyć. Doradzę Ci jak można uwzględnić je od czasu do czasu w Twojej diecie i zaproponuje Ci zdrowsze wersje lubianych smakołyków!

Jadłospis ma być dla Ciebie, a nie dla mnie.  Dbam o to, aby dieta była w 100% dostosowana do twoich potrzeb, bo tylko taką będziesz w stanie utrzymać przez całe życie.

 

Co mówią o mnie moi podopieczni?

Zaufała mi już spora grupa osób. Moi podopieczni najczęściej chwalą mnie za to, że jadłospis jest w 100% dostosowany do ich potrzeb, posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu, a składniki łatwo dostępne. Nie czują się jakby byli na diecie. Wdrażają posiłki z jadłospisu całej rodzinie. Poprawiają przy tym swoje zdrowie, odczuwają napływ energii i lepiej się wysypiają.

 

Poznaj moje wykształcenie 🙂

Wiedzę zdobyłam na  na kierunku „Technologia Żywności i Żywienie Człowieka” na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, a następnie na kierunku „Dietetyka” na WSIZ w Rzeszowie. 

Od 2017 roku  prowadzę stacjonarny gabinet dietetyczny BE HEALTHY w Kolbuszowej. Współpracuje z moimi podopiecznymi również online. W 2020 roku zostałam „Specjalistą przyjaznym insulinoopornym” oraz edukatorem cukrzycy.

Aby być na bieżąco wciąż biorę udział w  konferencjach naukowych i specjalistycznych szkoleniach. Do projektowania zaleceń  planu żywieniowego korzystam tylko z literatury naukowej i aktualnych badań naukowych.

 

Jak wygląda współpraca ze mną?

Zmiana nawyków żywieniowych to długotrwały proces, w którym występują wzloty i upadki. Dlatego proponuje Ci nie tylko jednorazową dietę, ale także współpracę długoterminową, w której przez cały czas pomagam Ci efektywnie dojść do celu poprzez stałe wsparcie i motywację 🙂

Zakochaj się w procesie, a nie tylko w końcowym produkcie twoich starań!

 

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

Dzięki współpracy ze mną:

 • nauczysz się odżywiać pod swoją jednostkę chorobową;
 • będziesz gotować zdrowo, smacznie i szybko;
 • zmienisz nawyki żywieniowe na stałe;
 • schudniesz bez efektu jo-jo;
 • poprawisz swój stan zdrowia;
 • poczujesz się lepiej we własnym ciele;
 • będziesz miał więcej energii;
 • nie będziesz wydawał w sklepie dużych pieniędzy na jedzenie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości czy pytania pisz!

 

 

Odpowiem na wszystkie twoje pytania i rozwieje wątpliwości!