zdrowe odżywianie jest łatwiejsze niż myślisz

Bo piękno jest w każdej z nas – KONKURS!

Bo piękno jest w każdej z nas – KONKURS!

Drogie kobiety 8 marca zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nasze święto! Jest to bardzo ważny dzień dla każdej z nas, kiedy zostajemy docenione za ponoszone trudy codzienności. To my głównie opiekujemy się naszą rodziną, gotujemy, sprzątamy, robimy zakupy, płacimy rachunki, rodzimy dzieci, z ich powodu nie śpimy po nocach poświęcając się dla dzieci bezgranicznie….Wymieniać można by w nieskończoność! Mimo tych wszystkich obowiązków bardzo często pracujemy także zawodowo oraz prowadzimy własny biznes! W końcu kto, jak nie kobieta 🙂

Wśród tych wszystkich obowiązków, czy jest w ogóle miejsce na relaks i czas tylko dla siebie?

Kobieta- płeć piękna!
Jak można opisać kobietę? Według mnie najlepiej kobietę opisują słowa, tj. piękno, siła, moc, niezwykłość, wytrwanie, pożądanie. Nie bez powodu nazwana płcią piękną. Niezaprzeczalnie każda z nas jest piękna i o to piękno dba na swój sposób.

Ale czym jest to piękno?

Piękno jest pojęciem subiektywnym i dla każdego czymś innym. Według definicji piękno to ” zespół cech, który się podoba“. Można go rozpatrywać na kilku płaszczyznach- naturalnej, moralnej, duchowej, cielesnej. Silnie powiązane z estetyką, prawdą i dobrem. W Starożytnej Grecji było utożsamiane z dobrem, moralnością, duchowością, myślą i rozumem. Bardzo często kojarzono to pojęcie z doskonałością. Arystoteles definiował piękno jako “ to, co będąc dobrem jest przyjemne” oraz ” to, co przyjemne dla wzroku i słuchu

Ralph Waldo Emerson powiedział: “Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie”

 

Bo piękno jest w każdej z nas- konkurs!
Z racji dnia kobiet organizuje konkurs ! Weź w nim udział i wygraj darmowy, indywidualnie dostosowany do Ciebie i Twoich potrzeb 7-dniowy jadłospis. Jak wziąść udział w konkursie?

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie ” Jaki jest twój sposób na piękno?

Na pytanie odpowiedz w komentarzu. Konkurs trwa od 05.03.2018- 07.03.2018 włącznie.

W dzień kobiet wybiorę najlepszą odpowiedź i skontaktuje się z wygraną osobą w celu konsultacji dietetycznej i opracowania jadłospisu.

POWODZENIA!

P.S. Wszystkim kobietom życzę dużo siły i wytrwałości na każdy dzień, spełnienia najskrytszych marzeń,samorealizacji oraz czasu dla siebie <3 

 4 thoughts on “Bo piękno jest w każdej z nas – KONKURS!”

  • Czuję się piękna kiedy się choć trochę postaram. Nie oszukujmy się – mało kto czuje się atrakcyjnie w wyciągniętej piżamie, bez makijażu i włosach w nieładzie. Tu nie chodzi o godziny spędzone przed lustrem ale o poczucie dbania o siebie. Tym bardziej teraz odkąd zajmuję się synkiem, nawet najmniejsza rzecz zrobiona w celu “upiększenia” siebie jest dla mnie cenna i sprawia, że czuję się bardziej pewna siebie, szczęśliwa i piękniejsza.

  • Mój sposób na piękno to przede wszystkim usmiech 🙂 bez niego staram się nie ruszać z domu z uśmiechem na twarzy jesteśmy piekniesze dla siebie i dla innych 🙂 !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *