Szkolenie Performics

Szkolenie Performics

Jak pisać dla Was wartościowe treści? Jak Wam dostarczyć te treści szybko i efektywnie? Wszystkiego udało mi się dowiedzieć na szkoleniu organizowanym przez firmę Performics. Szkolenie odbyło się w Warszawie 10 czerwca 2016 roku. Była to już czwarta edycja tego spotkania, a oto relacja z jego przebiegu 🙂

Gdy dostałam zaproszenie na szkolenie, w pierwszej chwili pomyślałam, że  nie pojadę. Przecież czy ja w ogóle jestem blogerem? Nigdy siebie tak nie nazwałam. Owszem, mam bloga, którego stworzyłam by dzielić się z Wami moją wiedzą. Jednak szkolenie? Nurtowało mnie wiele wątpliwości dotyczących mojej pozycji w świecie znakomitych blogerów, którym nie dorastam do pięt. Czy ja się odnajdę w ich gronie?

Po głębszych przemyśleniach, zdecydowałam się i pojechałam! W końcu czas stać się tak samo dobrym blogerem jak Ci najlepsi🙂 Wyruszyłam w długą drogę aż do stolicy by nauczyć się jak dotrzeć do Was- moich czytelników  w łatwy i szybszy sposób!

_DSC4956

Szkolenie rozpoczęło się punktualnie o 10:00 przy Domaniewskiej 42 w Warszawie . Już od pierwszej minuty spotkania, nie było problemu w nawiązaniu kontaktów pomiędzy osobami z grupy. Blogerzy jak i prowadzący okazali się bardzo otwarci i sympatyczni. To fascynujące jak niby zwykłe osoby, potrafią tworzyć tak wiele wartościowych treści w internecie. Każdy odznacza się swoją własną oryginalnością, stylem… Jednak mimo tak wielu odmienności, wszyscy umieliśmy znaleźć wspólny język. W toku spotkania, wybuchła nie jedna dyskusja, która pobudzała do głębszych rozmyśleń. Wbrew temu, iż jesteśmy dla siebie konkurencją, każdy bez oporów dzielił się własnym doświadczeniem,co było wspaniałe. W końcu znaleźliśmy się tam aby się jak najwięcej nauczyć.

_DSC4973

Szkolenie składało się z kilku części, dotyczących SEO, google analytics oraz facebook’a. Prowadzone było w bardzo profesjonalny sposób, a zarazem prosty. Także nawet dla laika pozycjonowania jakim jestem JA, wszystko było zrozumiałe. Wyniosłam z niego bardzo wiele cennej wiedzy, którą na pewno wykorzystam  w przyszłości. Mam wrażenie, że pozycjonowanie w internecie to studnia bez dna. Nawet w snach nie wyobrażałam sobie, że to tak skomplikowane. Myślałam, że wiem już sporo, bo nie raz czytałam na temat SEO, jednak w trakcie spotkania w Performics uświadomiłam sobie, że wiem, że nic nie wiem 🙂

W żaden sposób nie żałuję , ze wzięłam udział w szkoleniu, bo było warto i to bardzo. Organizatorom dziękuję za zaproszenie.

P.S. Pamiętaj, jeśli Ty dostaniesz propozycję udziału w kolejnej edycji, nie waż się odmówić !

 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *