zdrowe odżywianie jest łatwiejsze niż myślisz

0
Jaką sokowirówkę wybrać? Przegląd modeli dostępnych na rynku

Jaką sokowirówkę wybrać? Przegląd modeli dostępnych na rynku

0 Comments

Owoce i warzywa sezonowe są bogatym źródłem witamin i minerałów, ale też przeciwutleniaczy, które opóźniają procesy starzenia organizmu. Nic zatem dziwnego, że aktorzy i celebryci, a także internetowi influencerzy tak chętnie propagują sięganie po nie jak najczęściej. Zobacz, ile dobrego dla Twojego zdrowia i samopoczucia może zrobić sokowirówka.

Twoim nowym postanowieniem jest wzbogacenie codziennej diety o owoce i warzywa, a także o liście zielonych roślin? W takim wypadku świetnym gadżetem jest sokowirówka. Na rynku dostępnych jest ogrom modeli. Pytanie więc, który z nich jest godny Twojej uwagi? Poniżej krótki ranking sokowirówek z różnych półek cenowych. Łatwo dopasujesz je do swojego budżetu. Miłej lektury!

Sokowirówka BOSCH MES 4010 – z ceramicznym nożem i otworem wlotowym XXL

Jeśli poszukujesz wysokiej klasy sokowirówki, rozważ zakup modelu Bosch MES 4010. Ceramiczny nóż i duży otwór wlotowy są odpowiedzią na potrzebę skrócenia czasu przygotowywania soków do minimum. Jest to ważne nie tylko w przypadku rodziców, ale też osób zaganianych, cierpiących na niedoczas. Do niedawna dostępne w sklepach modele sokowirówek wymuszały na użytkownikach żmudne krojenie większych owoców i warzyw na mniejsze kawałki. Tymczasem model Bosch MES 4010 sprawia, że o czynności tej możesz już zapomnieć. Dużą oszczędność czasu gwarantuje też łatwe czyszczenie oraz spora wydajność urządzenia. Zapewniają to trzy stopnie regulacji prędkości oraz silnik o mocy 1200 W. Wygodę stosowania zapewnia specjalnie wbudowana blokada DripStop, dzięki której nie musisz martwić się o kapanie resztek soku na kuchenny blat. Za stosowaniem tego modelu sokowirówki przemawia również obudowa wykonana z aluminium, która prezentują się estetycznie i stylowo.

Sokowirówka BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold – o uroczym wyglądzie

Ten model sokowirówki wyróżnia się znakomitym designem i metaliczno-różowym kolorem. Na pewno będzie pięknie prezentować się na kuchennym blacie. Nowoczesny wygląd to tylko jedna z wielu zalet tego modelu. Urządzenie bez problemu radzi sobie z twardymi owocami i warzywami, dając klarowny pyszny sok. Umożliwia to silnik o mocy 400 W oraz 2 stopnie regulacji prędkości. Znajdujący się w zestawie pojemnik odbierający gotowy sok ma pojemność 450 ml, natomiast zbiornik na miąższ ma 1,5 l.

Sokowirówka ŁUCZNIK JC2018 – w rozsądnej cenie

Dla miłośników tradycyjnych polskich firm Łucznik przygotował sokowirówkę wyposażoną w pojemnik na sok o pojemności 1 litra oraz w pojemnik na miąższ mogący pomieścić 1,2 litra pozostałości po owocach i warzywach. Biały design spodoba się fanom klasycznych rozwiązań. Akcesoria do sokowirówki można być w zmywarce, co skraca czas potrzebny na skorzystanie z urządzenia i na posprzątanie po pracy. Antypoślizgowa podstawa ogranicza niekontrolowane przesuwanie się sokowirówki po kuchennym blacie podczas korzystania z niej.

Podsumowując, na rynku małych sprzętów AGD istnieje duży wybór sokowirówek. Ich rozpiętość cenowa, podobnie jak wyposażenie, wygląd i akcesoria, są zróżnicowane.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *