Warto kupować produkty pod marką własną sieci handlowych?

Warto kupować produkty pod marką własną sieci handlowych?
Asortyment produktów pod marką własną sieci handlowych wciąż wzrasta. Są to produkty tańsze od ich odpowiedników innych firm. Z tego też względu często postrzegane jako gorsze. W końcu mówi się, że jakość idzie wraz z ceną, co nie jest do końca mylne. Jak to jest z tymi markami własnymi? Czy warto przepłacać za produkty innych firm?

Warto kupować produkty pod marką własną sieci handlowych?

W niektórych przypadkach nie ma co przepłacać i warto sięgnąć po produkt marki własnej sieci handlowej. Przykładem może być mieszanka studencka. Mieszanka studencka pod marką TESCO, a mieszanka studencka marki ” FELIX” to identyczne produkty. Przepraszam różnią się, ale jedynie ceną 🙂 Mieszanka studencka marki “FELIX” jest praktycznie dwa razy droższa, niż ta ” TESCO”.
Zachęcam więc do starannego czytania etykiet, gdyż w ostatnim czasie sieci handlowe bardzo dbają o swoje marki. Oferują produkty wysokiej jakości przy korzystnej dla konsumenta cenie. Bardzo często są one produkowane przez firmy dobrze znane na rynku spożywczym i pożądane przez konsumentów.
 

Related Posts

Dlaczego woda jest taka ważna?

Dlaczego woda jest taka ważna?

Siedząc z dużą szklanką wody pomyślałam, że w końcu trzeba napisać o niej kilka słów. Wiele osób wciąż pije za mało wody. Ponadto bardzo często mylimy uczucie pragnienia z głodem. Dlaczego należy pić duże ilości wody? Jakie funkcje pełni w organizmie? Jaką wodę pić? Dlaczego […]

GMO

GMO

GMO– skrót już dobrze wszystkim znany, który coraz częściej pojawia się w telewizji oraz na wielu produktach spożywczych. Przeglądając sieć, zaobserwowałam wielką niechęć oraz wiele obaw ludzi w stosunku do żywności modyfikowanej genetycznie. Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego GMO budzi tak wielki strach w oczach konsumentów […]