zdrowe odżywianie jest łatwiejsze niż myślisz

0

Strona główna dieta online

Dietetyk kolbuszowa

Indywidualna dieta Indywidualna dieta
Każdy z nas jest inny. Nie istnieje jedna uniwersalna dieta dla wszystkich. Każdy z nas ma inne potrzeby, styl życia, preferencje żywieniowe oraz stan zdrowia!
Zdrowe nawyki Zdrowe nawyki
Dieta nie jest na chwilę, dlatego Gabinet BE HEALTHY skupia się na nauce i wdrażaniu zdrowych nawyków żywieniowych na całe życie 🙂
Pyszne posiłki Pyszne posiłki
W otrzymanym jadłospisie znajdziesz tylko produkty, które lubisz 🙂
Wsparcie i motywacja Wsparcie i motywacja
Zmiana nawyków żywieniowych i to długotrwały proces, w którym występują wzloty i upadki. Głowa do góry! Gabinet BE HEALTHY pomoże Ci efektywnie osiągnąć założony cel poprzez stałe wsparcie i motywację!
Kim jestem?
dietetyk kolbuszowa

Nazywam się Angelika Skowron. Jestem dietetykiem i technologiem żywności. W swojej pracy zawsze powtarzam, że najważniejsze jest zdrowie. Codzienna dieta to jeden z kluczowych elementów, który jest niezbędny do utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. Szczupła sylwetka to tylko efekt uboczny!

Zakochaj się w procesie, a nie tylko w końcowym produkcie twoich starań!

Zmiana nawyków żywieniowych to długotrwały proces, w którym występują wzloty i upadki. Dlatego proponuje Ci nie tylko jednorazową dietę, ale także współpracę długoterminową, w której przez cały czas pomagam Ci efektywnie dojść do celu poprzez stałe wsparcie i motywację 🙂

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!
Zacznij współpracę dietetyczną z wykwalifikowanym dietetykiem!

Moja filozofia odżywiania

Pamiętaj! Najważniejsze w życiu jest zdrowie! Bez niego nic nie osiągniesz, ani nie spełnisz swoich najskrytszych marzeń. A warto marzyć i walczyć o ich spełnienie!

CO MA NAJWIĘKSZY WPŁYW NA ZDROWIE?

  • codzienna dieta
  • aktywność fizyczna
  • regeneracja!
Jak zacząć prowadzić zdrowy styl życia?

Ostatnio na blogu
Najnowsze przepisy
Tak o mnie mówią

No Title

Rated 5 out of 5
25 sierpnia, 2022

Polecam gabinet dietetyczny be healthy którą prowadzi pani Angelika Skowron. Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do pacjenta dieta nie była tylko chwilą do osiągnięcia sukcesu w cm i kilogramach ale zmiana nawyków żywieniowych wprowadzonych w życie. Ja trafiłam do pani Angeliki w dobrym momencie nie mając jeszcze poważnych problemów zdrowotnych. Zmiana stylu życia, smaczne zdrowe potrawy (co najważniejsze szybkie w przygotowaniu i produkty dostępne praktycznie w każdym supermarkecie). Żałuję tylko jednego dlaczego nie poszłam do pani Angeliki wcześniej.

Avatar for Ewelina
Ewelina

No Title

Rated 5 out of 5
25 sierpnia, 2022

Wiadomo, że zawsze najtrudniej jest zacząć. Dzięki podejściu Pani Angeliki nie tylko udało mi się zacząć, ale dalej trwać w swoim postanowieniu. Zalecenia przygotowane przez Panią Angelikę zostały dopasowane do mojej indywidualnej sytuacji i nie chodzi tu tylko o nawyki żywieniowe, ale również np. redukcję stresu, czy uzupełnienie niedoboru witamin. Dzięki temu zmieniłam cały swój sposób myślenia. Czuję się dużo lepiej nie tylko fizycznie ale i psychicznie, a bonusem tego są znikające kilogramy.

Avatar for Ewa
Ewa

Polecam 🙂

Rated 5 out of 5
6 maja, 2021

Z całego serca polecam usługi Pani Angeliki. Wspaniały kontakt, wsparcie, przepisy smaczne, łatwe w przygotowaniu. Odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Dzięki niej zdrowy styl życia to będzie łatwizna 😉

Avatar for Magda
Magda